Luxxon SixtySix 125
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Luxxon SixtySix 125 2022
Motor i pogonski sustav
| Snaga motora | 11 KS |
|---|---|
| Pokretač | Električni sustav |
| Pokretanje | CDI |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 5 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 125 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Potporni element |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Aluminij |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Bubanj |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 21 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Dužina | 2200 mm |
| Širina | 830 mm |
| Visina | 1180 mm |
| Međuosovinski razmak | 1255 mm |
| Visina sjedala | 650 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 128 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 11 l (nisko) |
| Maksimalna brzina | 101 km/h |
| Raspon | 220 km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 5 l / 100 km |
ФАК Luxxon SixtySix 125
- Koji je bolji? Motocikl Luxxon SixtySix 125 ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Luxxon SixtySix 125?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Luxxon SixtySix 125.
- Koliko je popularan motocikl Luxxon SixtySix 125?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Luxxon SixtySix 125.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
























